Vy jste tak tupá... Langšádlová vstoupila do boje za vedení ČT, přišla nepěkná odpověď

09.04.2021 7:47 | Zprávy
autor: mp

Neúspěšná kandidátka do Rady ČT a publicistka Lucie Groene Odkolek se ostře obula do poslankyně TOP 09 Heleny Langšádlové. Tato dáma je podle Groene Odkolek důkazem, že hloupost nenadnáší, protože kdyby to byla pravda, Langšádlová by podle publicistky už dávno odlétla Bůh ví kam. Kvůli slovům Langšádlové o České televizi.

Vy jste tak tupá... Langšádlová vstoupila do boje za vedení ČT, přišla nepěkná odpověď
Foto: archiv L. Groene
Popisek: Lucie Groene

Lucie Groene Odkolek kroutila hlavou nad poslankyní TOP 09 Helenou Langšádlovou. Ta má za to, že situace v Radě ČT už začíná být opravdu na pováženou.

„Situace na Radě ČT už začíná být opravdu nebezpečná. Přítomností policie, která údajně vůbec nesouvisí s činností České televize, je vytvářen na její vedení nátlak a vytváří se mediální obraz o domnělých nekalostech ze strany vedení České televize. Situaci nepomohlo ani to, že se část radních odporoučela jednat do místnosti bez mikrofonů. Veřejnost jednání Rady získává v nynějším složení očividně jiný význam,“ rozčílila se Langšádlová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala pod rudou vlajkou s hvězdou. Zahradil o škodách po Lipavském

17:23 Fiala pod rudou vlajkou s hvězdou. Zahradil o škodách po Lipavském

Za výkon zahraniční politiky je zodpovědná vláda, nikoliv prezident ani Senát, upozorňuje Jan Zahrad…