Lidé z centra Teplic si v poslední době na Araby, kteří se do lázeňského města jezdí léčit, stěžují. Podle nich někteří návštěvníci z arabských států narušují při svých piknicích noční klid, nechávají po sobě v parcích odpadky a ohrožují v autech z půjčovny bezpečnost. Teplický magistrát s policií i zástupci muslimské obce řeší, co dál. Teplické zastupitelstvo nyní proto zjišťovalo, zda město může přijmout vyhlášku zakazující na jeho území zahalování obličejů.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


