Vyhrnu si rukávy jako Baťa, napsala na síti po postupu zlínská senátorka ČSSD

12.10.2014 17:41

Místopředsedkyně Senátu Alena Gajdůšková v prvním kole senátních voleb získala 23,68 procenta hlasů a dostala se tak na druhé postupové místo. První místo obsadil František Čuba (SPO) se ziskem 23,89 procenta hlasů. Gajdůšková na sociální síti Facebook poděkovala voličům. Stávající senátorka prohlašuje, že by ráda i nadále v horní komoře pracovala ve prospěch lidí.

Vyhrnu si rukávy jako Baťa, napsala na síti po postupu zlínská senátorka ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alena Gajdůšková

Gajdůšková si podle vlastních slov váží každého, kdo odevzdal hlas v senátních volbách a o to víc děkuje těm, kteří odevzdali hlas právě jí. Zároveň poprosila voliče, aby dorazili i do druhého kola. Pokud dostane důvěru, bude i nadále pracovat na jednáních o R49 a dalších navazujících dopravních projektech. Zmínila i zákon týkající se školství, zdravotnictví a zvýšení zaměstnanosti.

„Tak si po baťovsku vyhrnuji rukávy a jdu bojovat v druhém kole senátních voleb s minulostí za dobrou současnost pro lidi v regionu,“ uzavírá Gajdůšková.

Co přesně napsala místopředsedkyně Senátu:

Pracuji pro vás. Děkuji moc ještě jednou všem, kteří mi dali hlas. Hluboce si vážím také každého, kdo volil do horní komory parlamentu. Vyzývám tyto všechny voliče, aby znova přišli k senátním volbám v druhém kole a podpořili mě. Vy rozhodnete, zda budu moci pokračovat v rozdělané práci jako je jednání o R 49 a jejich dopravních návaznostech, modernizaci železnice, zdravotnických a školských zákonech, projektech k podpoře zaměstnanosti a bydlení pro mladé, podpoře seniorů a rodin s dětmi, nových investic pro region.
Tak si po baťovsku vyhrnuji rukávy a jdu bojovat v druhém kole senátních voleb s minulostí za dobrou současnost pro lidi v regionu.

PaedDr. Alena Gajdůšková

  • ČSSD
  • Vždy na Vaší straně!
  • krajská zastupitelka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

CIA? Dcera Pavla Tigrida otevřeně promluvila. Vše prý zapadá

22:17 CIA? Dcera Pavla Tigrida otevřeně promluvila. Vše prý zapadá

„Je evidentní, že peníze na Svědectví, na československý exil, na všechny ty knihy a časopisy posíla…