Vyjednávání o vládě ohroženo kvůli lidovcům, naznačuje Babiš

27.11.2013 6:38 | Zprávy

Dosavadní vyjednávání stran chystané koaliční vlády má hned několik sporných momentů. Jedním z nich je i lustrační zákon. Lidovci s jeho případným rušením nesouhlasí, podle podnikatele, miliardáře a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše jeho strana nic takového nenavrhovala a ani to prý neřeší.

Vyjednávání o vládě ohroženo kvůli lidovcům, naznačuje Babiš
Foto: Daniela Černá
Popisek: Nakonec dorazil i Andrej Babiš za potlesku občanů

"Nenavrhovali jsme zrušení lustračního zákona. Přišla s tím teď ČSSD a patnáct, dvacet let to navrhují komunisté. To není naše kauza, my lustrační zákon neřešíme – to není naše iniciativa. Pak to vypadá, že to je kvůli Babišovi, a to není kvůli Babišovi," tvrdí šéf hnutí ANO Andrej Babiš v rozhovoru pro Právo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Pokud zůstanete u moci

Můžete zaručit, že nebudete jakkoliv usilovat o přijetí Eura? Z toho vaše průzkumu se obávám, že už jste se podvolili snahám vašich koaličních partnerů Euro přijmout a čím dál víc se stává probruselskou stranou místo toho, jak jste se k politice EU stavili dřív – což mi bylo mnohem sympatičtější

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČT hasí průšvih, který by proti ní poštval Donalda Trumpa

18:12 ČT hasí průšvih, který by proti ní poštval Donalda Trumpa

„ČT žádnou složku na Donalda Trumpa nemá!“ Michal Kubal musel v neděli vyvracet hoax vzešlý od ameri…