Výsměch premiérovi. Ovčáček vytáhl na světlo něco „politicky nekorektního“

21.01.2016 18:41 | Zprávy

Poměrně neotřelým způsobem se pustil do premiéra Bohuslava Sobotky prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Na svém facebookovém profilu zveřejnil vtip, který objevil v diskusi na zpravodajském serveru.

Výsměch premiérovi. Ovčáček vytáhl na světlo něco „politicky nekorektního“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček

„Vím, že je to tuze politicky nekorektní,“ připustil mluvčí hlavy státu. „Ale nedá mi to, abych zde neumístil vtip, který jsem objevil v diskusi na serveru lidovky.cz. S úsměvem jde všechno líp,“ napsal Ovčáček poněkud rozverně a přidal samotný vtip:

„Rozhovor s předsedou vlády: Pane premiére, co budete dělat zítra ve věci migrantské krize. Premiér: Nic... Novinář: Ale to jste přece dělal včera... Premiér: Ještě to nemám hotové...“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

První schůzka Trump a Putin: Nečekaná změna složení týmu

21:00 První schůzka Trump a Putin: Nečekaná změna složení týmu

Summit amerického prezidenta Donalda Trumpa a ruského prezidenta Vladimira Putina na Aljašce má neče…