Významný chvilkař se chtěl vysmát Ovčáčkovi. Ale sám se nachytal...

06.07.2020 18:17

Robin Suchánek, jenž je součástí užšího vedení spolku Milion chvilek pro demokracii, naletěl vtipálkovi. Podívejte se sami.

Významný chvilkař se chtěl vysmát Ovčáčkovi. Ale sám se nachytal...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace Milionu chvilek na Staroměstském náměstí proti vládě
reklama

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček je nejen na sociálních sítích velmi aktivní a občas vyrukuje s větou, která kritiky prezidenta Miloše Zemana a jeho spolupracovníků zvedne ze židle. Jenže Jiří Ovčáček má také napodobitele, který využívá občasných ostrých vyjádření hradního mluvčího, a když ho paroduje na falešném profilu, někdy se nezdráhá zajít ještě o krok dál.

A právě takovému vtipálkovi naletěl Robin Suchánek, člen užšího vedení Milionu chvilek pro demokracii.  

Konkrétně na příspěvek ve znění: „Cyril s Metodějem to začali, dokončit to ale musí jiní. Miloš Zeman a Andrej Babiš jsou dnešními zvěrozvěsty.“ Háček je v tom, že šlo o rok starou zprávu, a to ještě z falešného profilu.

Aktivista Milionu chvilek považoval na nutné příspěvek sdílet s vtipným komentářem, naznačujícím vliv drog. „Nemáte náhodou někdo kontakt na jeho dealera? Chtělo by to trochu upravit dávky...,“ napsal doslova.

Přispěvatelka serveru Forum24.cz Pavla Šafra Jenny Nowak, jinak též členka fanklubu Miroslava Kalouska, ale Suchánka, s nímž jí zjevně pojí přátelství, vyvedla z omylu: „Robine, to je ten satirickej profil,“ napsala.

Falešný Ovčáček si ještě přisadil. „Další důkaz, že ‚liberálové‘ jsou mistry v šíření dezinformací. Fake vydávají za autentické vyjádření, lajkují o život a u toho v debatě nadávají. O tom se ale v žádné zprávě o extremismu fakt nedočtete.“ 

Robin Suchánek naletěl falešnému Ovčáčkovi

Falešný profil Jiřího Ovčáčka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Co se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem

18:16 Co se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem

Senát ve středu večer schválil usnesení, které velmi ostře reagovalo na kauzu Vrbětice. Předcházela …