Vždyť je to epidemie znásilnění. Proberte se, zní o imigrantech z USA

30.03.2016 12:54

Americká komentátorka Christine Niles tvrdí, že Evropu zasáhla epidemie znásilnění, která přímo souvisí s přílivem muslimských migrantů. Americká mainstreamová média a evropské politiky obviňuje z přílišné politické korektnosti, která jim prý brání tuto skutečnost uznat.

Vždyť je to epidemie znásilnění. Proberte se, zní o imigrantech z USA
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Migranti u východu z "džungle"

Niles poukazuje na informace o případech znásilnění v Oslu, za které byli zodpovědní zejména migranti neevropského původu. „Devět z deseti obětí byly evropské ženy. Podobná situace panuje také v Dánsku, kde mají většinu sexuálních útoků na svědomí migranti z Blízkého východu. Švédsko je potom v rámci Evropy hlavním centrem pro znásilňování. Téměř osmdesát procent všech znásilnění se dopustili příslušníci muslimské populace, kteří přitom tvoří jen 2 % z celkového počtu obyvatel,“ uvádí Niles.

„Epidemie znásilnění se zejména v severských zemí natolik rozšířila, že například ve Švédsku si některé ženy přebarvují své blonďaté vlasy černou barvou a ven chodí pouze ve skupinkách. Chtějí tímto způsobem zabránit tomu, aby se staly terčem sexuálního násilí ze strany muslimských mužů,“ referuje Niles s odkazem na zprávy o pořádání integračních kurzů pro migranty s cílem seznámit je s normami chování vůči ženám. „Zákonodárci v Dánsku dokonce chtějí, aby se stala sexuální výchova součástí povinných jazykových kurzů pro uprchlíky.“

Celý text v angličtině máte k dispozici ZDE.

„Něco takového pro muže přicházející ze zemí, kde běžně kamenují ženy, které se staly oběťmi znásilnění, musí být naprosto nepochopitelné. V těchto zemích mají manželové povoleno bít své ženy a omezovat je na osobní svobodě,“ píše Niles s tím, že je nereálné očekávat, že by takoví muži byli schopni respektovat evropské ženy. Za důkaz potvrzující její tvrzení považuje americká komentátorka silvestrovské události v Kolíně nad Rýnem, kdy bylo v tomto městě a vůbec po celé zemi hromadně sexuálně napadeno více než 800 žen.

„Sexuální napadení se odehrávají také v desítkách uprchlických táborů rozesetých po celém Německu, kde jsou navíc mnohdy ženy a dívky nuceny k prostituci. Situace dospěla do tak neúnosné fáze, že jsou zřizovány oddělené tábory pro ženy. Němci už všeho mají skutečně dost a pravidelně pořádají protestní demonstrace, kde rázně odmítají přistěhovaleckou politiku otevřených dveří prosazovanou kancléřkou Angelou Merkelovou,“ konstatuje Niles.

Zprávy o četných případech znásilnění v mnoha evropských zemích podle Niles dokazují, že epidemie znásilnění je reálný problém. „Spojitost s mohutnou migrační vlnou se nedá popřít. A tato hrozba se nyní blíží i do Spojených států poté, co Obamova administrativa odsouhlasila přijetí syrských migrantů. Pokud nebudou američtí politici a američtí biskupové schopni a ochotni připustit si pravdu o islámské kultuře, budou brzy americké ženy a děti zažívat hrůzy, kterým čelí Evropané,“ uzavírá Niles.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pro

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Drahoš asi přiznal, co nechtěl. Zkušený politik obrátil jeho argumenty proti němu. Volit ze zahraničí poštou? A je jasno

19:20 Drahoš asi přiznal, co nechtěl. Zkušený politik obrátil jeho argumenty proti němu. Volit ze zahraničí poštou? A je jasno

Každému volebnímu hlasování by měl být někdo přítomen kvůli kontrole. Bývalý a zkušený politik ODS V…