Zásah ve Varnsdorfu byl adekvátní, myslí si Šimůnková

12.09.2011 6:11 | Zprávy

Podle zmocněnkyně pro lidská práva Moniky Šimůnkové byl policejní zásah vůči sobotní demonstraci ve Varnsdorfu adekvátní a v pořádku.

Zásah ve Varnsdorfu byl adekvátní, myslí si Šimůnková
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policie zatýká

"Ve Varnsdorfu to byla hrůza," řekla Šimůnková agentuře Mediafax. "Policie zasáhla adekvátně."

Do pochodujícího davu příznivců Dělnické strany sociální spravedlnosti se podle ní dostalo mnoho místních občanů spíše proto, že nevěděli v plné míře, do čeho jdou. Strana přitom nebyla lidem zrovna ideologickým vůdcem. "Nabízí pouze laciná prázdná slova s rasistickým podtextem," podotkla Šimůnková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

Mgr. Marek Novák, MBA byl položen dotaz

Proč se podle vás kauza Dozimetr tak dlouho vleče?

Kdo je podle vás viníkem? A objektivně vzato, nevlečou se stejně dlouho i soudy kolem Babiše? Co jsem zaznamenal, tak se snad znovu řeší i Čapí hnízdo. A vlastně, není třeba celkově něco udělat s tím, jak se u nás soudy vlečou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„To kdybych věděl.“ Zákazníci hubují na Alzu a AlzaBoxy

13:45 „To kdybych věděl.“ Zákazníci hubují na Alzu a AlzaBoxy

Český gigant Alza má problém. Slibují dodat zboží druhý den ráno, ale pošlou jen omluvnou sms, že zá…