„Velmi nás mrzí, že paní primátorka nedodržela slib, který ODS dala,“ řekla ČTK předsedkyně zastupitelského klubu ODS Alexandra Udženija. „Žádám paní primátorku, aby dostála svému slibu a přesvědčila své koaliční partnery o zařazení slíbených bodů,“ doplnila. Vyjádření primátorky, která se s Udženijou na zařazení bodů dohodla v pátek, ČTK shání. O dostavbě Pražského okruhu bude primátorka ve středu jednat se zástupci vlády.
Pod žádost o svolání mimořádného jednání se na konci srpna kromě ODS podepsali i zastupitelé za TOP 09 a Piráty. Žádali projednání významných problémů Prahy. TOP 09 i Piráti na svolání schůze trvají. Páteční dohodu primátorky a Udženiji označili za podvod. Bez ODS ale nemají dostatek podpisů. Na primátorku podali stížnost k ministerstvu vnitra. Nesvoláním mimořádné schůze podle nich porušila zákon o hlavním městě Praze.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Nahrávky
Co říkáte na obsah zveřejněných nahrávek mezi maďarským ministrem a Kremlem? Pořád fandíte Orbánovi a jeho vládě?
Další články z rubriky
17:50 „To se mi nelíbí.“ Babiš přitlačil pumpaře. Tvrdě
Premiér Andrej Babiš se ozval občanům z dovolené a ubezpečil je, že stále naplno pracuje. Zároveň vz…
- 16:39 Porazit Orbána? Vše selhalo. Ale teď má opozice trumf
- 13:54 Opozice svolala schůzi proti vládě. Hned se jí to vrátilo
- 14:04 Akce Aklimatizace, výcvik propagandy za vaše peníze. Publicista Souček vítá zákon o neziskovkách
- 11:11 Neodbytný občan se ptal na platy v ČT. A začal spor
- 4:40 S požehnáním Petra Pavla, spojení na Seznam. Z Česka chtějí udělat základnu
