Zaveďme čtyřdenní pracovní týden, navrhl odborářský odborník

23.01.2014 9:32 | Zprávy
autor: vam

Jak vyřešit problém se stále rostoucí nezaměstnaností? Zkrátit pracovní týden ze současných pěti na čtyři dny. A mzdy by se kvůli tomu snižovat nemusely. V rozhovoru pro server Týden.cz to uvedl ekonom Českomoravské konfederace odborových svazů Jaroslav Ungerman.

Zaveďme čtyřdenní pracovní týden, navrhl odborářský odborník
Foto: Hans Štembera
Popisek: Úřad práce

Tuzemské hospodářství se potýká s problémem, který se zdá téměř neřešitelný – ať roste, nebo klesá, nezaměstnaných jsou stále statisíce. Na konci prosince jich bylo téměř 597 tisíc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete posilovat naši obranu?

Jak? Co jsem pochopil, navrhujete snížení výdajů na obranu. Není to nebezpečné? A co říkáte na to, že vás za snížení kritizuje USA? Může to mít nějaký negativní dopad třeba na naše členství v NATO nebo si z toho neděláte těžkou hlavu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VIDEO Hádka na Letné, pak slova o zastřelení. Macinka volá policii

17:56 VIDEO Hádka na Letné, pak slova o zastřelení. Macinka volá policii

Pouliční hádka na Letné mezi politickým influencerem Adamem Šejnou z Restart Česko a Vojtěchem Pšená…