Zbitý Ovčáček? Jan Hrušínský přidal zásadní prohlášení

15.05.2019 11:00

Herec a ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský prozradil, že ve volebním klipu STAN a TOP 09 k nadcházejícím volbám do Evropského parlamentu nedal ránu holí mluvčímu současného prezidenta Zemana Jiřímu Ovčáčkovi. „Ne, že by si to Jirka nezasloužil,“ podotkl k tomu. Posléze vyslovil přání, které uvedl velkými písmeny.

Zbitý Ovčáček? Jan Hrušínský přidal zásadní prohlášení
Foto: Printscreen DVTV
Popisek: Jan Hrušínský v rozhovoru s Martinem Veselovským
reklama

Za devět dní mohou Češi, Moravané a Slezané vyrazit k volbám do Evropského parlamentu. Politici před nimi slibují ledacos. Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) chce ochránit Česko. Jen tak úplně neříká před čím. Další politici nahlas kritizují Brusel a příliš mnoho byrokracie. Řadu evropských směrnic si přitom přiostřujeme sami, jako bychom chtěli být papežštější než papež.

Anketa

Jste pro zdražení alkoholu a cigaret, jak navrhuje ministryně Schillerová?

50%
50%
hlasovalo: 11095 lidí

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský na sociální síti Facebook poznamenal, že nestojíme proti nějaké „zlé EU“. My jsme součástí Evropské unie a můžeme ji ovlivňovat zevnitř. Hrušínský by si přál, aby nás v EU zastupovali zodpovědní politici, kteří dobře vědí, že jsme součástí EU a že ji můžeme ovlivňovat

„Najít v roce 2019 v České republice nepopulistické, inteligentní a proevropsky smýšlející politiky je téměř zázrak. Domnívám se, že takovým uskupením by mohly být Spojené síly pro Evropu. Přál bych si, aby mě nejen v EU, ale především u nás zastupovali slušní a prozápadně orientovaní lidé. Podporuji proto všechny demokratické síly, které vzdorují manipulacím, lžím, krádežím a populismu. To je nešvar, který se v naší zemi rozšířil,“ napsal Hrušínský.

Prozradil také, že v předvolební klipu STAN a TOP 09 neudeřil holí skutečného mluvčího hlavy státu Jiřího Ovčáčka, ale to prý ještě neznamená, že by si ránu holí nezasloužil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bral i půl milionu měsíčně... Teď herec Petr Rychlý ztrácí práci a prý neví, co bude

20:05 Bral i půl milionu měsíčně... Teď herec Petr Rychlý ztrácí práci a prý neví, co bude

Není snad v České republice profese, která by nebyla covidem-19 nějakým způsobem ovlivněna. Zasažení…