Zbytky mozku alkoholického kágébáka. Jan Rejžek zapálil svíčku za Miladu Horákovou a sedl k počítači

29.06.2018 14:36 | Zprávy

Český kulturní kritik Jan Rejžek znovu tvrdě útočí na prezidenta Miloše Zemana. A tropí si žerty z premiéra Andreje Babiše (ANO).

Zbytky mozku alkoholického kágébáka. Jan Rejžek zapálil svíčku za Miladu Horákovou a sedl k počítači
Foto: Martin Kovář
Popisek: Jan Rejžek

Druhá vláda premiéra Andreje Babiše byla jmenována teprve nedávno, ale lidé se už na konto staronového premiéra a jeho kolegů ministrů dobře baví. Internetem letí např. vtipy na účet nové ministryně spravedlnosti Taťány Malé (ANO), která by si prý měla před jméno dávat hned dva nové tituly a totiž CTRL+C a CTRL+V v narážce na podezření, že ve své diplomové práci nepovoleně opisovala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Evropská unie si z našich peněz dělá bankomat

Souhlasím s tím, co tvrdíte, bohužel situace u nás je podle mě stejná. Stát podle mě není dobrý hospodář a nač u nás potřebujeme tolik politiků za takové peníze? Vždyť o řadě z vás není ani slyšet a řada z vás si práce poslance plete s cestovkou. Nebo to tak podle vás není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Červi, kovový drát v jídle. Toto v ČR prodávají supermarkety

5:00 Červi, kovový drát v jídle. Toto v ČR prodávají supermarkety

Larvy lezoucí po regálech, zkažené lahůdky, plesnivé salámy a šizený sýr. Před takovými potravinami …