Zdrcený Jaroslav Foldyna po volbách. Chystá zásadní prohlášení. Přijde dnes

07.10.2018 10:31 | Zprávy
autor: mp

Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna je připraven složit zbraně. V jeho domovském Děčíně dopadla strana naprosto katastrofálně, když v místním zastupitelstvu nedokázala získat ani 6 procent hlasů a dosáhla na jeden jediný mandát. Foldyna je z toho zdrcený.

Zdrcený Jaroslav Foldyna po volbách. Chystá zásadní prohlášení. Přijde dnes
Foto: Vít Hassan
Popisek: Jaroslav Foldyna

Poslanec a místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna musí spolknout hořkou pilulku. Zatímco v roce 2014 měla ČSSD v jeho domovském Děčíně 19 procent hlasů a byla druhou nejsilnější stranou v zastupitelstvu a v roce 2010 dokonce volby v Děčíně vyhrála se ziskem takřka 25 procent hlasů, tak v roce 2018 přichází absolutní propad. ČSSD v Děčíně nedostala ani 6 procent a obhájila v zastupitelstvu jeden jediný mandát.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak přesně tedy bude ten spor vyřešen?

V tomto článku píšete o vyřešení sporu s Polskem, ale už ne konkrétně. Můžete být konkrétní a sdělit to řešení? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Macinka-Hrozna-je-ta-Babisova-vlada-ja-vim-68-let-stary-spor-vyresen-787162

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šebelová se zlobí na vládu. Málo peněz na zbraně a lži o rozpočtu

15:00 Šebelová se zlobí na vládu. Málo peněz na zbraně a lži o rozpočtu

„Vy tady šíříte strach a nepochopení mezi lidmi!“ obula se poslankyně Michaela Šebelová (STAN) do po…