Že jsou naši vojáci žoldáci? To říkají blbečkové, imitace mužů, kreatury s lahváčem v ruce. Mažu vás, spílá Černochová z ODS

12.08.2018 19:30

Česká armáda chce v Afghánistánu dopadnout strůjce sebevražedného útoku, při kterém zahynuli tři čeští vojáci. Pomáhat jim budou koaliční partneři ze spojeneckých sil. České televizi to řekl náčelník generálního štábu české armády Aleš Opata. Podle televize plánuje armáda ke hledání kompliců útočníka využít hlavně vojáky, kteří již v Afghánistánu jsou. Na jeho slova zareagovala poslankyně za ODS Jana Černochová, která se o resort obrany dlouhodobě zabývá.

Že jsou naši vojáci žoldáci? To říkají blbečkové, imitace mužů, kreatury s lahváčem v ruce. Mažu vás, spílá Černochová z ODS
Foto: Radim Panenka
Popisek: Generálporučík Aleš Opata, nový náčelník Generálního štábu Armády ČR

„Bude nás zajímat, kdo bombu sestrojil, kdo vybral sebevražedného atentátníka a kdo celou tu věc řídil. Protože pro nás je zásadní, že nikdo nebude beztrestně zabíjet české vojáky v Afghánistánu,“ řekl Opata ČT. Podle něj to bude stát měsíce úsilí analytických a zpravodajských týmů. „Včetně našich koaličních partnerů, protože ta hrozba se netýká jen České republiky,“ doplnil.

Fotogalerie: - Pocta padlým legionářům

Vzpomínková akce ke 100. výročí bitvy u Bachmače n...
Vzpomínková akce ke 100. výročí bitvy u Bachmače n...
Vzpomínková akce ke 100. výročí bitvy u Bachmače n...
Vzpomínková akce ke 100. výročí bitvy u Bachmače n...
Vzpomínková akce ke 100. výročí bitvy u Bachmače n...
Vzpomínková akce ke 100. výročí bitvy u Bachmače n...

Anketa

Jsou homosexuálové v České republice kráceni na svých právech?

4%
96%
hlasovalo: 9177 lidí

V dalším rozhovoru pro ČT Opata uvedl, že viníky útoku, pokud budou dopadeni, by mohl čekat soud v Afghánistánu. „Jedna z alternativ je i to, že Afghánistán je právní stát, který má svou justici,“ řekl. Nyní je ale podle Opaty těžké předjímat, jak celá věc dopadne. Uvedl také, že mezi českými vojáky na základně v Bagrámu není nikdo, kdo by se chtěl předčasně vrátit domů. „Podle mých informací všichni chtějí dokončit svou práci zhruba do poloviny měsíce října,“ podotkl. Opata půjde na pohřby všech tří padlých vojáků, dodal.

„Slovo chlapa a bojovníka, u kterého mám stoprocentní jistotu, že když by to jenom trochu šlo, tak zrovna on půjde kluky pomstít v první linii. A každý primitiv z našich luhů a hájů, který nazývá vojáky Armády České republiky žoldáky, ať se smaží v pekle, dodávám já. Čím drsnější primitivní urážky od blbečků, tím menší něco jiného. A mozek taky, přirozeně,“ poznamenala.

„Smutné je, že nejvíc zlých keců mají imitace mužů plus minus v mém věku. Byla by to zajímavá sociologická rozborka. Proč zrovna oni? Moje teorie je, že tyto kreatury opravdovým chlapům v uniformách závidí, protože vědí, že jim nesahají ani po kotníky. Život jim fičí a ztrácejí rozum i testosteron, neuběhnou deset kiláků pod hodinu, vlajkou mávají tak maximálně na fotbale-hokeji, žádná princezna k nim fascinovaně nevzhlíží, do ‚bojové‘ akce se dostanou tak maximálně o dovolené, když jako koupáci bojují o lehátko v Bulharsku. Sorry za emoce, ale tenhle druh primitivní nenávisti mě vždycky dostane,“ sdělila dále.

„Můžu se hádat s lidma o Rusko, Ukrajinu, Palestinu, Trumpa, Putina, celou EU etc. A normálně si přečtu jejich názor, ale dehonestování a urážení lidí, kteří nesedí s lahváčem na gauči, prostě nesnesu a mažu blbečky z FB i ze života,“ uzavřela.

Trojice českých vojáků padla v neděli během pěší hlídky nedaleko afghánského Bagrámu. Podle zástupce ředitele Společného operačního centra Ministerstva obrany Štefana Muránského armáda ve čtvrtek obdržela k útoku prvotní oficiální zprávu z koaličního velitelství. Zpráva podle něj potvrdila, že šlo o dobře připravenou léčku.

První část patroly, která sesedla z bojových vozidel, čítala šest vojáků. Za úkol měli připravit prostor, který byl určen k provedení operačního úkolu. Podle České televize šel v čele šestičlenné hlídky americký voják se psem, za ním tři čeští vojáci a za nimi dva afghánští vojáci. V boční ulici hlídka narazila na mladíka, na kterého začal štěkat služební pes. Americký voják zaklekl a zamířil na mladíka. Češi se s připravenými zbraněmi začali k mladíkovi přibližovat. A„ v té době se ten atentátník odpálil,“ řekl Muránský ČT. Při výbuchu byli vážně zraněni také oba afghánští vojáci a americký voják.

Celý příspěvek Jany Černochové: 

Jasné sdělení náčelníka Generálního štábu gen. Opaty právě teď v České televizi! Slovo chlapa a bojovníka u kterého mám 100% jistotu, že když by to jenom trochu šlo, tak zrovna on půjde kluky pomstít v první linii. A každý primitiv z našich luhů a hájů, který nazývá vojáky Armády České republiky žoldáky, ať se smaží v pekle, dodávám já. Čím drsnější primitivní urážky od blbečků, tím menší něco jiného. A mozek taky, přirozeně. Smutné je, že nejvíc zlých keců mají imitace mužů plus minus v mém věku. Byla by to zajímavá sociologická rozborka Proč zrovna oni? Moje teorie je, že tyto kreatury opravdovým chlapům v uniformách závidí, protože vědí, že jim nesahají ani po kotníky. Život jim fičí a ztrácí rozum i testosteron, neuběhnou 10 kiláků pod hodinu, vlajkou mávají tak maximálně na fotbale-hokeji, žádná princezna k nim fascinovaně nevzhlíží, do “bojové” akce se dostanou tak maximálně o dovolené, když jako koupáci bojují o lehátko v Bulharsku. Sorry za emoce, ale tenhle druh primitivní nenávisti mě vždycky dostane. Můžu se hádat s lidma o Rusko, Ukrajinu, Palestinu, Trumpa, Putina, celou EU etc..... a normálně si přečtu jejich názor, ale dehonestování a urážení lidí, kteří nesedí s lahváčem na gauči, prostě nesnesu a mažu blbečky z FB i ze života.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO „Pravidla musí být porušena,“ vyzvala Greta. Neuvěříte, co pak aktivisti provedli

11:30 VIDEO „Pravidla musí být porušena,“ vyzvala Greta. Neuvěříte, co pak aktivisti provedli

Londýn se stal centrem protestů aktivistů z Extinction Rebellion. Policie sice protesty v Londýně za…