Zeman bude jednat se šéfkou Parlamentního shromáždění Rady Evropy

26.08.2014 6:46 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman dnes na Pražském hradě přijme předsedkyni Parlamentního shromáždění Rady Evropy Anne Brasseurovou. Jednat s ní chce především o situaci na Ukrajině, řekl ČTK mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Zeman bude jednat se šéfkou Parlamentního shromáždění Rady Evropy
Foto: Daniela Černá
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Zeman chce také s Brasseurovou mluvit o dalších „zamrzlých" konfliktech, tedy například o Sýrii nebo Iráku. „Pan prezident chce prodiskutovat možnosti Rady Evropy při hledání možností cesty z těchto obtížných situací," dodal Ovčáček. Tématem by také mohl být islámský fundamentalismus, o kterém by chtěl Zeman mluvit i na blížícím se summitu NATO ve Walesu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk, mp

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ať skončí Zdechovský. Rajchl otočil hru

10:40 Ať skončí Zdechovský. Rajchl otočil hru

Reakce na incident, při kterém dvojice aktivistů obtěžovala šestnáctiletou dceru poslance Jindřicha …