Zeman bude ve středu na vládě diskutovat o zahraniční politice

19.03.2013 14:59 | Zprávy
autor: adr, čtk

Prezident Miloš Zeman se ve středu na jednání vlády zúčastní diskuse o aktuálních prioritách české zahraniční politiky. Jednání zakončí pracovní večeří s ministry. Novinářům to dnes řekl premiér Petr Nečas (ODS). Dodal, že vláda má ve středu na programu asi 15 bodů a většina z nich bude prodiskutována bez přítomnosti hlavy státu.

Zeman bude ve středu na vládě diskutovat o zahraniční politice
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na sjezdu ČSSD vystoupil také nový prezident Miloš Zeman

"Považuji za přirozené, že po své inauguraci pan prezident navštíví jednání vlády," řekl dnes Nečas na tiskové konferenci v Poslanecké sněmovně.

Zeman se úřadu po Václavu Klausovi ujal 8. března, na první jednání vlády minulou středu ale nedorazil. Dal přednost setkání s hejtmany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minář odmítl debatu s Rajchlem, chtěl by se prý zviditelnit na jeho úspěchu z Letné

12:19 Minář odmítl debatu s Rajchlem, chtěl by se prý zviditelnit na jeho úspěchu z Letné

Jindřich Rajchl požaduje veřejnou omluvu. Pokud ji do týdne nedostane, bude požadovat odstoupení Mik…