Zeman chce sjednotit levici. Jako na Slovensku, říká Benešová

04.02.2013 17:20 | Zprávy
autor: joh

Místopředsedkyně ČSSD Marie Benešová navštívila nově zvoleného prezidenta Miloše Zemana. Podle serveru Novinky.cz by chtěl zeman sjednotit levici stejně jako na Slovensku, kde vládne premiér Robert Fico se stranou SMER-SD.

Zeman chce sjednotit levici. Jako na Slovensku, říká Benešová
Foto: ČSSD
Popisek: Ministryně spravedlnosti Marie Benešová

„Takový ten slovenský styl. To, co se podařilo na Slovensku: sjednotit levici,“ popsala Benešová, která byla za Zemanem v jeho kanceláři v Loretánské ulici v Praze, kde Zeman sídlí, než se přestěhuje na Pražský hrad.

Stejně jako další z místopředsedů ČSSD Zdeněk Škromach se Benešová nebrání spolupráci se SPOZ. „Nebráním se tomu, pokud jsou tam průsečíky, třeba majetková přiznání,“ sdělila Benešová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Bezpečnost

Co přesně má podle vás Evropa udělat, aby dostála tomu, že přijme odpovědnost za vlastní bezpečnost? Je fakt, že už včera bylo pozdě a Evropa v otázce zajištění bezpečnosti totálně selhala, což ukazuje i řadu let problém s nelegální migrací, který vůbec nedokázala vyřešit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zeptejte se Pavla. Babiše rozesmál novinář

16:28 Zeptejte se Pavla. Babiše rozesmál novinář

Premiér Andrej Babiš, který se ve čtvrtek účastní v Polsku Konference k obnově Ukrajiny, se krátce v…