Zeman na Facebooku: Jádrem kampaně má být setkávání s občany

28.08.2013 12:50

Jádrem předvolební kampaně by mělo být setkávání politiků s občany, napsal na svůj profil na Facebooku prezident Miloš Zeman. Proto se rozhodl využít šedesátidenní lhůty na vyhlášení voleb.

Zeman na Facebooku: Jádrem kampaně má být setkávání s občany
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman
reklama

Hlavně na kontaktní kampaň chce v krátkém předvolebním období vsadit Strana práv občanů - zemanovci (SPOZ), jejímž je prezident čestným předsedou.

"Rozhodl jsem se plně využít šedesátidenní lhůty z důvodu, že podle mého názoru úspěšná volební kampaň má mít své jádro v takzvané kontaktní kampani, to znamená setkávání se voličů s kandidáty různých politických stran a zkracovat tuto dobu rozhodně nemíním," napsal Miloš Zeman na Facebooku.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

"Rád bych touto cestou požádal občany této země, aby se ve volbách rozhodovali nejen dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale především na základě programu jednotlivých stran a nikoliv na základě populistických výkřiků, které budou den po volbách zapomenuty," dodal.

Zeman zahájí na začátku září vlastní cesty po regionech. Jako první navštíví Zlínský kraj, který je považován za jednu z bašt SPOZ. Prezident nedávno řekl, že se přímo do kampaně zemanovců nezapojí. Zdůraznil ale, že straně dá svůj hlas v předčasných volbách. Chce jí tak mimo jiné vrátit podporu, kterou se mu od SPOZ dostalo v prezidentské kampani. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maláčová v problémech. Ještě horší čekají na Hamáčka, a nejen kvůli radovánkám na dovolené. Poprvé se začalo mluvit o pádu vlády

14:02 Maláčová v problémech. Ještě horší čekají na Hamáčka, a nejen kvůli radovánkám na dovolené. Poprvé se začalo mluvit o pádu vlády

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) má potíže. Na její ministerstvo vtrhla polic…