Zeman přijal olympioniky a šťouchl si do novinářů, kteří psali ošklivě o Soči

18. 4. 2014 19:41

Prezident Miloš Zeman dnes kritizoval „nesportovní“ novináře za to, jakým způsobem přinášeli informace o letošní zimní olympiádě, která proběhla v ruském černomořském letovisku Soči. Učinil tak na Pražském hradě při setkání s českými olympioniky. Ocenil nejen medailisty, ale i ty méně úspěšné zástupce naší země, včetně hokejistů, kteří se z olympiády vrátili bez medaile.

Zeman přijal olympioniky a šťouchl si do novinářů, kteří psali ošklivě o Soči
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman
reklama

„Chtěl bych blahopřát nejenom osmi medailistům, chtěl bych blahopřát nejenom těm sedmnácti v TOP osm, kteří se umístili do osmého místa. Chtěl bych blahopřát všem a našim hokejistům bych chtěl říci, nebuďte smutní, každá porážka bolí, ale z každé porážky se dá i něco získat,“ uvedl Zeman.

Celý projev ZDE

Jak už se u Zemana stalo téměř tradicí, nezapomněl se opřít do žurnalistů: „A chtěl bych … poděkovat i našim sportovním novinářům za to, jak reportovali o olympijských hrách. Bohužel nemohu poděkovat našim nesportovním novinářům, a to v obou významech tohoto slova, jejichž zprávy o olympiádě v Soči se značně lišily od reality,“ poznamenal prezident.
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Odešla paměť českého parlamentu Zdeněk Jičínský: Vzpomínky na Havla s nakreslenými obrázky, zaříznutí Zemana Špidlou, i hutná nálož Topolovi s knížetem

16:13 Odešla paměť českého parlamentu Zdeněk Jičínský: Vzpomínky na Havla s nakreslenými obrázky, zaříznutí Zemana Špidlou, i hutná nálož Topolovi s knížetem

V jednadevadesáti letech zemřel profesor Zdeněk Jičínský. Poslanec několika parlamentů a člověk, kte…