Zeman se omluvil Orbánovi za akci Pocheho náhradníka Petříčka. Jiří Ovčáček přináší další informace

30.11.2018 17:37 | Zprávy
autor: vef

Maďarský premiér Viktor Orbán se mimo jiné setkal s prezidentem Milošem Zemanem na zámku v Lánech. Setkání zhodnotil na svém twitterovém účtu hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Padla důležitá omluva směrem k maďarskému premiérovi.

Zeman se omluvil Orbánovi za akci Pocheho náhradníka Petříčka. Jiří Ovčáček přináší další informace
Foto: Hans Štembera
Popisek: Maďarský premiér Viktor Orbán

„Pan prezident vyzdvihl vynikající vztahy s Maďarskem, bilaterální i v rámci V4. Vysoce ocenil roli Viktora Orbána při bránění hodnot evropské civilizace,“ poznamenal Ovčáček. Dále se také vyjádřil k tomu, jak se prezident postavil k vyřazení českého velvyslanectví v Budapešti a Maďarska ze seznamu prioritních zemí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Hřib (Piráti): Posíláme Evropské komisi nové podklady ke střetu zájmů Agrofertu

Proč? Jestli se děje třeba něco nezákonného, proč neinformovat orgány v trestním řízení? Proč donášet EK? To je jako byste tvrdila, že nejsme suverénní stát, co si problémy neumí vyřešit sami. To je nám nějaké EU nadřízená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Húú, húú, nedáváš pozor.“ Kvůli EU vás bude auto povinně sledovat

10:15 „Húú, húú, nedáváš pozor.“ Kvůli EU vás bude auto povinně sledovat

Evropská komise připravila nařízení o tom, co mají dělat auta, v platnost vstoupí už v červnu 2026. …