Zeman se tím baví, dělá to naschvál. Překvapivá slova z média Zdeňka Bakaly

17.10.2018 16:56 | Zprávy

Komentátor Hospodářských novin zhodnotil počínání prezidenta Zemana z posledních dnů. Miloš Zeman podle jeho názoru dokazuje, že jeho cílem je rozdělovat společnost a hnát jednu skupinu proti druhé. Zkouší to přitom nejen u „obyčejných občanů“, ale i u politiků. Tímto rozeštváváním podle komentátora Zeman viditelně škodí vlastní zemi.

Zeman se tím baví, dělá to naschvál. Překvapivá slova z média Zdeňka Bakaly
Foto: Hanka Brožková - KPR
Popisek: Prezident republiky Miloš Zeman

Prezident Miloš Zeman podle Petra Honzejka znovu a znovu dokazuje, že jeho cílem je rozeštvávat různé skupiny obyvatel proti sobě. Pokud o tom i po pěti letech Zemanova prezidentování někdo pochybuje, nechť se zamyslí nad Zemanovými „zm*dy“. Prezident v pondělním vysílání Českého rozhlasu vypustil z úst vulgarismus záměrně a teď se jen baví tím, co vyvolal. Část společnosti za to Zemana odsoudila, druhá část má dojem, že máme konečně prezidenta, který mluví, jak mu zobák narostl, a je to ten největší státník, jakého tato země nosila. Úkol splněn, společnost je rozdělená.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Je pravda, že chcete zrušit senát?

Jak toho chcete docílit, když by proto museli hlasovat sami senátoři, a to se podle mě nikdy nestane? Neslibujete náhodou něco absolutně nereálného a nesplnitelného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura s pilou. Jenže ono se toho na akci SPD semlelo víc

13:00 Okamura s pilou. Jenže ono se toho na akci SPD semlelo víc

Český jarmark SPD tradičně otevírá ve třináct hodin. V Ostravě ale první zájemci k připraveným stolů…