Zeman v Soči večeřel se sportovci. Popřál jim, aby bojovali s plným nasazením

06.02.2014 17:03 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman s manželkou je už v místě konání zimní olympiády v Soči a povečeřel tam s českými sportovci. O Zemanově programu informoval přímo z místa prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.

Zeman v Soči večeřel se sportovci. Popřál jim, aby bojovali s plným nasazením
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Prezidentský pár přistál v Soči v 19 hodin místního času a krátce poté povečeřel s bývalými olympioniky i současnými sportovci.

„Přeji vám, abyste bojovali s plným nasazením,“ tlumočil slova českého prezidenta jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radim Panenka

Klára Kocmanová byl položen dotaz

Kocmanová (Piráti): Peníze z trestné činnosti mají pomáhat obětem, ne mizet ve státní kase

Kam přesně ty peníze mizí? A uznáváte tedy, že stát je špatný hospodář? Protože mě to tak často přijde. Platíme daně a ne malé, a přesto tu pak nejsou peníze na pomoc potřebným nebo třeba na platy ve státní správě, na stavbu kvalitních silnic atd. atd.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

V Děčíně tlačili do dětí transgender. A přišlo se na to. Je zle

4:44 V Děčíně tlačili do dětí transgender. A přišlo se na to. Je zle

Mají mít města a rodiče právo kontrolovat, co se učí ve školách? Tuto otázku budou řešit v Děčíně, k…