Zemanovo evangelium předáme všem občanům, ujišťuje šéf SPOZ

23.03.2013 21:39 | Zprávy
autor: pan

Novým předsedou Strany práv občanů – zemanovci byl zvolen Zdeněk Štengl. Podle jeho slov se strana musí pořádně připravit na parlamentní volby, ve kterých by prý byl spokojen s jakýmkoliv výsledkem nad 5 procent.

Zemanovo evangelium předáme všem občanům, ujišťuje šéf SPOZ
Foto: Hans Štembera
Popisek: Do čela SPOZ byl zvolen Zdeněk Štengl. Tady mu blahopřeje Miloš Zeman

„S každým výsledkem nad 5 %. Nebudu říkat megalomanské prognózy, to přísluší prognostikům. Vše, co bude nad 5 %, bude dobře,“ řekl Zdeněk Štengl v rozhovoru pro EuroZprávy.cz.

Na sjezdu SPOZ vystoupil i prezident Miloš Zeman. Přitom několik dní před tím na sjezdu ČSSD hovořil o tom, že sociálním demokratům přeje vítězství ve volbách. „Pokud budeme dodržovat principy a vize Miloše Zemana a nebudeme vymýšlet ‚nesmysly‘, tak se Miloš Zeman s SPOZ určitě nerozejde,“ je si však jist Štengl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Alkohol

Alkohol je metla lidstva. Vy mluvíte o jeho omezení pro nezletilé. Jak ho pro ně chcete ještě víc omezit? Bohužel já myslím, že by měl být omezen i pro dospělé. Proč ho koupíte všude? Proč je na něj vysílána reklama? Co ho i víc zdanit jako je to třeba u tabáku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zeptejte se Pavla. Babiše rozesmál novinář

16:28 Zeptejte se Pavla. Babiše rozesmál novinář

Premiér Andrej Babiš, který se ve čtvrtek účastní v Polsku Konference k obnově Ukrajiny, se krátce v…