Zku*vil se. Štětina si kopl do Zemana. A pak se mu to vrátilo, tvrdě

24.08.2019 6:56

Politik a novinář Jaromír Štětina (ESO) nenechal bez odezvy příspěvek mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka, jenž s ohledem na srpnové události a výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy napsal, že prezident Zeman „byl odvážný v době, kdy se lámaly charaktery a mnozí se zlomit nechali“. „Odvážných bylo mnoho. Na rozdíl od pana prezidenta se později nezkurvili,“ reaguje tvrdě Štětina. Další podobně laděné komentáře na sebe nedaly dlouho čekat. „Soudruh MZ byl zkurvený vždycky. Teď je to jen více vidět,“ píší uživatelé na twitteru.

Zku*vil se. Štětina si kopl do Zemana. A pak se mu to vrátilo, tvrdě
Foto: Ksienia Biazrukaja
Popisek: Jaromír Štětina
reklama

Anketa

Schvalujete působení ministra zahraničí Tomáše Petříčka?

5%
95%
hlasovalo: 25089 lidí
Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček na svém twitteru komentoval události spojené s výročím okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy a protestní akce s tímto datem spojené. Načež v jednom ze svých příspěvků k osobě prezidenta Miloše Zemana napsal: „Pan prezident byl odvážný v době, kdy se lámaly charaktery a mnozí se zlomit nechali. To je mnohem cennější než neupřímné, pokrytecké a falešné obřadnictví, kterého jsme v posledních letech často svědky.“

Tento Ovčáčkův tweet nezůstal dlouho bez odpovědi a vyjádřit se k němu rozhodl i novinář a politik Jaromír Štětina (ESO). „Milý pane Ovčáčku, odvážných bylo mnoho. Na rozdíl od pana prezidenta se později nezkurvili,“ píše.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

A prezidenta Zemana nešetřili Štětinovi příznivci ani v příspěvcích. „Mnozí nedokázali svou odvahu dvacet let tak mazaně skrývat jako MZ. Pochlubil se nám, jak byl odvážný, až dodatečně. Nebo jsem ho v disentu jen přehlédl?“ táže se uživatel Michal Klíma.

Připojil se i profil ČÚTI, ten píše: „Soudruh MZ byl zkurvený vždycky. Teď je to jen více vidět a má možnost na to upozorňovat.“

Avšak všechny příspěvky ke Štětinovi nebyly pouze kladné. Uživatel Pavel Kouda naráží především na Štětinův nevybíravý slovník. „Štětino, tvůj slovník je na úrovni hovada. Podle tebe se prezident zkurvil. Ty jsi byl a jsi kurva prodejná. Takže ty už se víc zkurvit nemůžeš. Nepoužívám takových slov, ale u tebe a tobě podobných to je asi norma,“ přikládá.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: rak
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Minář? Ne, Dan Landa! padlo. A scéna, jak zpěvák utřel ČT

15:22 Minář? Ne, Dan Landa! padlo. A scéna, jak zpěvák utřel ČT

„Větší šanci na přetáhnutí voličů ANO a SPD mají aktivity Dana Landy než Mikuláš Minář z chvilek,“ z…