Zločinná propaganda, Jakube Železný. Hanba, zločin. Zkušený televizní radní odhaluje manipulační faul v přímém přenosu

17.04.2020 6:15 | Zprávy

Jeden ze zakladatelů ODS, dnes stoupenec Trikolóry a dlouhé roky člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek bije na poplach. Veřejnoprávní Česká televize se podle jeho názoru dopouští zločinné propagandy.

Zločinná propaganda, Jakube Železný. Hanba, zločin. Zkušený televizní radní odhaluje manipulační faul v přímém přenosu
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Spisovatel, hudebník Petr Štěpánek

Někdejší člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek se pořádně obul do moderátora České televize. Nadpis Štěpánkova textu „Zločinná propaganda Jakuba Železného“ hovoří sám za sebe. Text uveřejnil na sociální síti facebook. Napsal o Železném, že činí rovnítko mezi chvályhodnými neziskovými organizacemi, jako je Výbor dobré vůle Olgy Havlové (VDV) – a mezi tzv. politickými neziskovými organizacemi, pro něž v zákoně neexistuje žádná definice, ale podle Štěpánka přesto existují a nežádoucím způsobem ovlivňují naši společnost.

Podle Štěpánka jde o aktivisty, které nikdo nevolil, ale kteří jsou přisátí na veřejné zdroje a chtějí rozhodovat o životech občanů.

„Jakub Železný ovšem jako správný demagog a umanutý ideologický aktivista využil rozhovoru s ředitelkou VDV, aby mezi charitativní neziskovky a politické neziskovky vsunul rovnítko a ředitelku vmanévroval do jejich obhajoby. „Prostě klasický manipulační zločin, informační faul a propagandistická – promiňte mi to slovo, ale jinak to nazvat nejde – prasárna,“ rozjel se Štěpánek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Ing. Monika Oborná byl položen dotaz

Kde přesně se mají v obcích rušit školy?

Od vás o tom slyším prvně. Prý něco takového navrhuje STAN. Podle čeho se bude rozhodovat, jaké školy a kde se budou rušit? Protože zatím, když tato vláda něco rušila, tak to bylo vždy dost nekoncepční a většinou to ani s nikým, včetně lidí, co v těch obcí žijí neprodiskutovala

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů: