Znásilňování žen. Děsivý záměr Merkelové. Volání po tvrdosti k uprchlíkům. Koluje VIDEO ze Západu se zásadním prohlášením

22.12.2015 7:54

Irský spisovatel, bývalý komik a především zastánce svobody projevu a kritik náboženství Pat Condell se ve svém zveřejněném videu vyjádřil k migrační krizi. Podle něj je Evropská unie příčinou chaosu. Video je možné zhlédnout na serveru YouTube.

Znásilňování žen. Děsivý záměr Merkelové. Volání po tvrdosti k uprchlíkům. Koluje VIDEO ze Západu se zásadním prohlášením
Foto: Peter Števkov
Popisek: Imigranti ve stanici Keléti

Anketa

Který z českých politiků vás v roce 2015 potěšil?

69%
1%
1%
1%
11%
0%
2%
hlasovalo: 14335 lidí

Podle Condella jde Evropská unie z jedné krize do druhé, přičemž je sama vytvořila. „A nemá demokratický mandát je odstraňovat,“ poznamenává k tomu. „Teď otevřela hranice nejzaostalejší a nejnásilnější kultuře na celé planetě – kultuře, která odmítá jakýkoliv koncept lidských práv,“ říká. 

„Tihle migranti přestali být uprchlíky ve chvíli, kdy se odmítli zaregistrovat a požádat o azyl v první bezpečné zemi, do které dorazili, jak stanoví zákon. Ale Evropská unie odmítla uplatnit zákony a postupovat podle práva a odstranila jakékoliv podněty jednotlivých zemí účinně chránit své hranice,“ podotkl Condell. Tím podle něj podpořila další miliony lidí v cestě do Evropy.

„Vzdali jsme se demokracie a nyní se vzdáváme bezpečnosti,“ dodal Condell s tím, že krizi mohla Evropa zabránit – pokud by následovala australský model. To znamená, kdyby vracela lodi s uprchlíky a třídila je – skutečné od domnělých. Situace se podle Condella zhorší hlavně pro ženy, gaye a židy. Varuje především před znásilněními žen.

„Angela Merkelová chce, aby Německo zaplatilo za křivdy spáchané za druhé světové války tím, že spáchá sebevraždu,“ kritizuje Condell německou kancléřku, která v minulých měsících uprchlíky do Evropy pozvala. 

„Musel byste být idiot nebo politik, abyste neviděl, co to přinese,“ uzavřel Condell s tím, že nastal čas, kdy Evropané mají Evropskou unii požádat o azyl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo

7:47 Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo

Český prezident Miloš Zeman před pár dny při své návštěvě Srbska vyzval naši politickou scénu k disk…