Zpěvák Koller burcuje národ: Nenechte se těmi nechutnými estébáky oje*at. Sviním se ustupovat nemá

26.05.2018 9:55

„Bohužel tahle nechutná parta estébáků je vytrvalá. Nenechte se oje*at,“ podotkl zpěvák David Koller. Jeho slov si všiml server Forum24.cz.

Zpěvák Koller burcuje národ: Nenechte se těmi nechutnými estébáky oje*at.  Sviním se ustupovat nemá
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Umělec David Koller

„V první řadě se chci vyjádřit k posledním společensko-politickým událostem a vyzvat vás, abyste se nenechali oje*at řečmi lidí, kteří jsou sami na dně obecných morálních hodnot a zoufalé situace řeší jen dalšími lžemi, podvody a bohužel i vraždou nevinných. Každý měsíc se pořádají manifestace v Čechách i na Slovensku. Kdo si není jistý proč, měl by se nějaké zúčastnit,“ napsal hudebník Koller s tím, že každý beze slov hned pochopí, o co vlastně doopravdy jde a otevře mu to oči. Následně vyzval, abychom se měli rádi a měli rádi i lidi kolem sebe. „Nevěřme internetu,“ dodal Koller. 

  • Původní text ZDE.

Ten dlouhodobě upozorňuje na komunisty, Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana. „Řítí se na nás různé volby a různí politikové s úžasnými sliby, až se chce plakat. Kdo na to zas nalítne? Stačilo by, kdyby každý, kdo ukradl více, než je zdrávo, šel na chvíli do tepláků. Jak dlouho už se soudy serou s Rathem a jak dlouho náš milovaný vůdce a estebajker ze slovenské země krade a mění lidi na vedoucích místech v přímém přenosu, jako by se nechumelilo? Kolik naše vítězné Čechy v boji proti totalitním hajzlům vydrží? To je na nás,“ řekl Koller se slovy, že bohužel tahle nechutná parta stbáků je vytrvalá. 

Následně vyzval lidi k účasti ve volbách. Podle jeho slov je totiž důležité být neústupný proti sviním a neprávu. 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Proč jste jako jiní neodpověděli na otázky týkající se svobody projevu?

https://beta.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prekvapeni-ze-SPOLU-Vondra-zaslal-odvaznou-odpoved-Muze-mit-dohru-755196. Je to proto, že máte máslo na hlavě, protože jste to hlavně vy, kdo tu chce omezit svobodu slova - vy to tedy nazýváte boj s dezinformacemi, ale přitom ani nejste schopni definova...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vám těch 29 Kč nevadí?“ První výstřel Rohlik.cz proti Wolt.cz a Foodora.cz. Lidé naštvaní

14:45 „Vám těch 29 Kč nevadí?“ První výstřel Rohlik.cz proti Wolt.cz a Foodora.cz. Lidé naštvaní

„Nevadí vám to platit?“ zeptal se zakladatel serverů DameJidlo.cz a Rohlik.cz Tomáš Čupr ohledně tak…