Zpěvák Koller burcuje národ: Nenechte se těmi nechutnými estébáky oje*at. Sviním se ustupovat nemá

26. 5. 2018 9:55

„Bohužel tahle nechutná parta estébáků je vytrvalá. Nenechte se oje*at,“ podotkl zpěvák David Koller. Jeho slov si všiml server Forum24.cz.

Zpěvák Koller burcuje národ: Nenechte se těmi nechutnými estébáky oje*at.  Sviním se ustupovat nemá
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Umělec David Koller

„V první řadě se chci vyjádřit k posledním společensko-politickým událostem a vyzvat vás, abyste se nenechali oje*at řečmi lidí, kteří jsou sami na dně obecných morálních hodnot a zoufalé situace řeší jen dalšími lžemi, podvody a bohužel i vraždou nevinných. Každý měsíc se pořádají manifestace v Čechách i na Slovensku. Kdo si není jistý proč, měl by se nějaké zúčastnit,“ napsal hudebník Koller s tím, že každý beze slov hned pochopí, o co vlastně doopravdy jde a otevře mu to oči. Následně vyzval, abychom se měli rádi a měli rádi i lidi kolem sebe. „Nevěřme internetu,“ dodal Koller. 

  • Původní text ZDE.

Ten dlouhodobě upozorňuje na komunisty, Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana. „Řítí se na nás různé volby a různí politikové s úžasnými sliby, až se chce plakat. Kdo na to zas nalítne? Stačilo by, kdyby každý, kdo ukradl více, než je zdrávo, šel na chvíli do tepláků. Jak dlouho už se soudy serou s Rathem a jak dlouho náš milovaný vůdce a estebajker ze slovenské země krade a mění lidi na vedoucích místech v přímém přenosu, jako by se nechumelilo? Kolik naše vítězné Čechy v boji proti totalitním hajzlům vydrží? To je na nás,“ řekl Koller se slovy, že bohužel tahle nechutná parta stbáků je vytrvalá. 

Následně vyzval lidi k účasti ve volbách. Podle jeho slov je totiž důležité být neústupný proti sviním a neprávu. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…