Ztrapnění Pekarové: Vytáhli z archivu. A je zle

22.01.2024 10:11 | Monitoring

Dva protichůdné výroky předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09), kdy každý z nich vyřkla v jiné situaci, se šíří sociálnímí sítěmi. Jeden měla říct v momentě, kdy se vyjadřovala k pomoci lidem v krizi, druhý, když šlo o prosazení korespondenční volby. Pokusil se jí „nachytat“ předseda stínové vlády Karel Havlíček (ANO).

Ztrapnění Pekarové: Vytáhli z archivu. A je zle
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Markéta Pekarová Adamová

„Víte, podle mě vlády se nemají starat o lidi,“ zní v sestříhaném krátkém videu slova Markéty Pekarové Adamové (TOP 09), která pronesla v době, kdy se vyjadřovala k pomoci lidem v krizi. „Já jsem přesvědčená o tom, že my máme povinnost a máme se starat o občany,“ zaznívají pro změnu slova Markéty Pekarové Adamové v projednávání korespondenční volby.

„Líp než Markéta Pekarová Adamová bych to neřekl,“ komentoval krátké video poslanec Karel Havlíček (ANO).

„A sakra, jak si Markéta nechala vysoké vlasy, tak jí to nějak zarostlo i v hlavě nebo co. Skoro jako by to ani nebyla ona,“ dodal komentátor Petr Holec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Dotace

Není problém s přidělováním dotací na straně EU, která je přiděluje? Proč se tady pořád řeší přidělování Babišovi. Jestli je neoprávněné, jak to, že mu je někdo přiděluje? Neměla by si v tom udělat pořádek hlavně EU? Podle mě jsou stejně skoro všechny dotace černá díra. Proč je nezrušit úplně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Pekárovou nelze strapnit, protože ona si trapnost svého jednání není schopna uvědomit., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseanaboca , 22.01.2024 11:45:13
Máme chytré politiky, například Fiala neví, že nějaký milion příjmu a další milion majetku není příjem dle zákona, neví, že když podepíše záruky splacení Ukrajinských dluhů a obnovu Ukrajiny, bude se to muset zaplatit. Pekárová neví, že když "vyhlásí" Číně Rusku válku, že oni to tam ví, a budou reagovat třeba i za několik let.

|  24 |  0

Další články z rubriky

Šikana a Dozimetr. Rozsudek ve prospěch Dobiášové bourá pohádku o ČT

8:36 Šikana a Dozimetr. Rozsudek ve prospěch Dobiášové bourá pohádku o ČT

Krajský soud v Praze definitivně zamítl žalobu Marka Wollnera proti Markétě Dobiášové, čímž zřejmě k…