„Je Suis Marie!“ – Petice na podporu ministryně spravedlnosti Marie Benešové

15.05.2019 8:33 | Zprávy
autor: PV

My, níže podepsaní, vyjadřujeme svým podpisem podporu ministryni spravedlnosti paní mgr. Marii Benešové a odmítáme, aby byla odvolána jen proto, že si tak přeje hrstka demonstrujících agresivních křiklounů s nejhorší inkviziční mentalitou.

„Je Suis Marie!“ – Petice na podporu ministryně spravedlnosti Marie Benešové
Foto: pixabay.com
Popisek: Petice - ilustrační foto

Jako nositelé rozličných názorů a voliči různých stran máme přirozeně různá mínění o Babišově vládě a její činnosti, uznáváme však výsledek parlamentních voleb a podobu z nich vzešlé vlády. Jmenování Marie Benešové proto respektujeme jako výsledek demokratického procesu na základě dohody stran koalice vzešlé z řádných demokratických voleb. Kdo činí opak, popírá demokracii a představuje vážné ohrožení jejích základních principů.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Milan Knížák: Stydím se

15:34 Milan Knížák: Stydím se

Glosa Milana Knížáka.