„Je Suis Marie!“ – Petice na podporu ministryně spravedlnosti Marie Benešové

15.05.2019 8:33 | Zprávy

My, níže podepsaní, vyjadřujeme svým podpisem podporu ministryni spravedlnosti paní mgr. Marii Benešové a odmítáme, aby byla odvolána jen proto, že si tak přeje hrstka demonstrujících agresivních křiklounů s nejhorší inkviziční mentalitou.

„Je Suis Marie!“ – Petice na podporu ministryně spravedlnosti Marie Benešové
Foto: pixabay.com
Popisek: Petice - ilustrační foto

Jako nositelé rozličných názorů a voliči různých stran máme přirozeně různá mínění o Babišově vládě a její činnosti, uznáváme však výsledek parlamentních voleb a podobu z nich vzešlé vlády. Jmenování Marie Benešové proto respektujeme jako výsledek demokratického procesu na základě dohody stran koalice vzešlé z řádných demokratických voleb. Kdo činí opak, popírá demokracii a představuje vážné ohrožení jejích základních principů.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

EU

Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jana Šťastná: Pojďte se s námi projet Pražským metrem a jeho historií

14:31 Jana Šťastná: Pojďte se s námi projet Pražským metrem a jeho historií

aneb Jak to, že se za socialismu toho stihlo tolik postavit?