ANO 2011: Opravdu vám nechutnalo, pane Paroubku?

28.11.2011 18:30 | Zprávy
autor: ANO

Předně bychom chtěli Jiřímu Paroubkovi poblahopřát, že se mu o víkendu po lítém souboji podařilo stát šéfem strany NS-LEV21.

ANO 2011: Opravdu vám nechutnalo, pane Paroubku?
Foto: ano2011.cz
Popisek: Jiří Paroubek v pekárně Penam

Původně jsme chtěli nechat jeho podnětné poznámky o kvalitě chleba z pekáren, jež patří do holdingu Agrofertu, bez komentáře. Na četné dotazy médií, co na slova Jiřího Paroubka o "špatném chlebu" říkáme, nakonec přece jen odpovíme. A odpovíme, možná trochu netradičně, fotogalerií. Níže zveřejněné fotografie pocházejí z červnové návštěvy Jiřího Paroubka v pekárnách Zelená louka v Herinku, které patří společnosti Penam. Dobrou chuť.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Paní ministryně,

Vy se podle všeho snažíte rozvolnit nějaká rozpočtová pravidla. Já se ptám proč? Není to pro nás do budoucna nebezpečné? Nezadlužíte tím další generace? Co by mě také zajímalo, kde přesně a kolik jste dokázala uspořit nebo to plánujete, pravda je, že teď jste ministryně chvíli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Dufek: Válka v Perském zálivu vrací výrobní inflaci do hry

15:57 Petr Dufek: Válka v Perském zálivu vrací výrobní inflaci do hry

Pokles cen v průmyslu skončil s tím, jak se do nákladů začaly stále více propisovat zdražující surov…