Ceny energií rostou a tím všechny životní potřeby, od potravin po pohonné hmoty. Občané se zadlužují, padají do dluhových pastí, do náruče exekutorů, firmy krachují, nezaměstnanost roste, inflace může dosáhnout až 30 %. Fialova vláda nás zatahuje do války, upřednostňuje cizince před potřebami vlastních občanů, nehájí národní zájmy, zájmy naších občanů, naších živnostníků, podnikatelů. Svoboda slova je pošlapána. Novináři, redaktoři se obávají o své pracovní místa, pokud se při rozhovorech „zabruslí“ kriticky ostřeji do stávající situace. Nejednou jsem se setkala při svých odpovědích a stanoviscích, že tak to nemůže být, protože je to příliš kritické, to nelze do medií dát. Rozhodně se nejednalo o vulgarizmy. V posledním období jsem obdržela řadu otázek a připravovaných rozhovorů, které nevím, zda byly nakonec zveřejněny.
V kontextu výše uvedeného dostávám otázky nejen k cenám energií, stoupající inflaci na rekordní úroveň, růstu cen potravin, pohonných hmot, ale i to, že bohaté země skupují obilí, kde se dá, že česká vláda reaguje na situaci s porovnáním s jinými zeměmi EU velmi skrovně. Dokonce předsedkyně TOP 09 údajně uvedla, že vláda by se neměla starat o lidi. Otázka k tomuto tématu zněla:
Zda by vláda měla razantněji zasáhnout? Kde a jak?
To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.