Blok proti islamizaci: Jen prezident Miloš Zeman je zárukou toho, že názory občanů budou respektovány

27. 2. 2017 18:43

Blok proti islamizaci zahájí 10. března sběr podpisů pro znovuzvolení prezidenta Miloše Zemana.

Blok proti islamizaci: Jen prezident Miloš Zeman je zárukou toho, že názory občanů budou respektovány
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Miloš Zeman chce oznámit stanovisko ke své kandidatuře na úřad prezidenta republiky dne 10. března na tiskové konferenci na Pražském Hradě. Jsme přesvědčeni, že prezident republiky je dnes jediným jasným ochráncem naší země proti nelegální migraci a plíživé islamizaci Evropy a jasně vyjadřuje stanoviska občanů ČR, se kterými hovoří na svých pravidelných cestách po celé republice. Vyjádřili jsme to mnohokrát svojí podporou jeho stanovisek a pravidelně jej podporujeme na jeho veřejných setkáních s občany v krajích. Je proto naprosto přirozené, že se chceme zapojit do sběru podpisů pro Miloše Zemana pro jeho druhou kandidaturu na prezidenta republiky. Jsme si vědomi, že svoji výzvu pro sběr podpisů vyhlašujeme ještě před oficiálním vyhlášením Zemanovy kandidatury, ale chceme tak podpořit všechny, kteří mu radí, aby kandidaturu na prezidenta přijal. Jen prezident Miloš Zeman je zárukou toho, že názory našich občanů budou nadále v politice České republiky slyšet a budou respektovány. Jen Miloš Zeman je podle našeho názoru zárukou toho, že Česká republika zůstane suverénním bezpečným státem chránícím práva a svobody vlastních občanů.

Jsem si také vědomi, že prezident republiky jistě může získat jak deset podpisů senátorů, tak dvacet podpisů poslanců pro svoji kandidaturu, ale jsme přesvědčeni, že opět obrátí na občany České republiky, aby podpořili jeho kandidaturu podpisem petičních archů. Proto již 10. března 2017 od 10:00 do 16:00 zahájíme na Hradčanském náměstí sběr podpisů pro novou kandidaturu Miloše Zemana pod heslem „Miloš Zeman znovu na Hrad“.

Po celý den budeme na Hradčanském náměstí vysvětlovat občanům, proč je podle našeho mínění třeba opět volit Miloše Zemana prezidentem České republiky a budeme i zájemcům rozdávat petiční archy. Svoji účast na akci nám již potvrdili i některé osobnosti veřejného života.

Chceme - li totiž zastavit nelegální migraci a islamizaci České republiky, musíme mít na postu prezidenta republiky člověka, který je nejen schopným politikem, ale především velkým vlastencem, který nikdy nepodlehne tlaku pravdoláskařských medií ani politické korektnosti politických neziskovek, ale bude vždy hájit zájmy občanů naší vlasti. A to prezident republiky Miloš Zeman mnohokrát i v úřadě prezidenta republiky prokázal. 

Blok proti islamizaci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…