Blok proti islámu: Místopředsedkyně TOP 09 Chalánková petici BPI nepodepsala?

30.11.2015 16:42 | Zprávy

Blok proti islámu se důrazně ohrazuje proti nepravdivému tvrzení nově zvolené místopředsedkyně TOP09 poslankyně Jitky Chalánkové, že jsme zneužili její fotografie k vlastní propagaci. Paní poslankyně v červnu tohoto roku podpořila u petičního stánku v Olomouci naši Petici proti povinnému přijímání tzv. uprchlíků. Tehdy prohlásila, že svůj podpis připojuje proto, že chce chránit křesťanské hodnoty.

Blok proti islámu: Místopředsedkyně TOP 09 Chalánková petici BPI nepodepsala?
Foto: Blok proti islámu
Popisek: Blok proti islámu

Fotografie byla umístěna na facebookové stránce skupiny IVČRN a půl roku si této skutečnosti nikdo nevšiml. Blok proti islámu poděkoval před půl rokem paní poslankyni za to, že naši petici podepsala, ale nijak tento fakt nemedializoval. Takže nemáme žádnou zásluhu na tom, že nějaký snaživý redaktor po jejím zvolení do nejvyššího vedeni TOP09 tuto fotografii vyhledal a zveřejnil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Barbora Rázga byl položen dotaz

Co myslíte tou moderní a živou Prahou?

Podle mě je Praha krásná právě tím, že je historická a nejsem pro, aby se tu stavěli třeba moderní mrakotrapy apod. Taky si nemyslím, že je v Praze málo živo, podle mě je tu mnohdy naopak živo až moc a turisti tu dělají bordel, opíjí se, hulákají.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Češi utekli, tak přivezeme migranty i s rodinami. Plán s podporou vlády

12:14 Češi utekli, tak přivezeme migranty i s rodinami. Plán s podporou vlády

„Stavba další průmyslové zóny je nesmysl, už v těch stávajících nemá kdo pracovat. A my pendleři se …