Bohdan Babinec: Budeme konečně postupovat jako Rašín?

12.01.2023 14:37 | Komentář
autor: PV

Nejsem odborník v ekonomii, ale trošku jsem do ní pronikl, když jsem vlastnil čtyři obchody s rychlým občerstvením, výrobu Novoborského skla a privátní chirurgickou ordinaci. A teď, jako téměř slepý si „užívám“ starobního důchodu.

Bohdan Babinec: Budeme konečně postupovat jako Rašín?
Foto: NÁR.SOC.
Popisek: Bohdan Babinec

V ekonomických otázkách jsem především používal selský rozum, a tak jsem schopen odhadnout, kam naší velcí ekonomičtí „odborníci“ z Ministerstva financí náš stát vedou. Zdálo by se, že při tak velkém deficitu státního rozpočtu dají hlavy dohromady a rychle stát vyvedou z tohoto ekonomického marasmu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Předběžné (ned)opatření? Pro forma faktura?

13:52 Pavel Foltán: Předběžné (ned)opatření? Pro forma faktura?

Už toho bylo hodně napsáno i řečeno k tomu „předběžku“ pro hradní posádku snad přes celé jeviště, dě…