Ivan Bednář: Penisy a ftaláty

06.04.2021 21:30 | Zprávy
autor: PV

Greta Thunbergová dospěla. Už je jí osmnáct. Uhlíková stopa jako téma vychladla. Objevila ale jinou hračku. Znečišťování planety prý může mít za následek zmenšování a deformaci pánských genitálií.

Ivan Bednář: Penisy a ftaláty
Foto: Repro Youtube
Popisek: Klimatická aktivistka Greta Thunbergová

Za malé penisy mužů může podle Grety plastový odpad a v něm ukryté ftaláty, tedy chemické látky používající se jako změkčovadla plastů.

Zkoumání ftalátů není žádnou novinkou. Tyto látky skutečně mohou mít vliv na produkci dihydrotestosteronu, který ovlivňuje anogenitální vzdálenost (vzdálenost od středu konečníku ke genitáliím).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

A o co vám teda jde zrušením poplatků?

Stejně je budeme platit zase všichni, i když nepřímo z rozpočtu. A jestli tu jde o kontrolu hospodaření ČT. Proč se neřeší jen ta? Ostatně v tom s vámi souhlasím, že vyřešena měla být už dávno. Ale ani vy jste to neudělali. Nejste ve sněmovně ani ve vládě prvně. Děkuji. Vršková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: Švihlíková nesmí projít

12:16 Petr Hampl: Švihlíková nesmí projít

Denní glosy Petra Hampla.