Ivan Noveský: Piráti aneb Konec prosperity Pražské plynárenské

20.08.2022 9:58 | Komentář

Včerejší článek pana Nohla na Seznam zprávy „20 měsíců strávil v české vazbě, soud ho očistil. Příběh Brita se uzavírá“ současně ukazuje jednu ze záminek Pirátů, která vedla k tomu, že pražská městská plynárna, po 175 letech velmi úspěšné existence, stanula a stále stojí doslova nad propastí. Proč se Piráti, kteří mají znak v černé barvě (barva zisku) rozhodli náhle preferovat barvu červenou (barva ztráty)?

Ivan Noveský: Piráti aneb Konec prosperity Pražské plynárenské
Foto: Repro Youtube
Popisek: Energetický expert Ivan Noveský

Smutné je, že právě nedůvodné trestní stíhání pana Sandhu bylo záminkou pro Piráty, aby doslova „odstřelili“ na počátku roku 2021 z vedení Pražské plynárenské pana Pavla Janečka a pana Milana Jadlovského, kteří dokázali řádným hospodařením 7 let přinášet do rozpočtu hl. města Prahy každý rok cca 1 miliardu Kč zisku a Pražanům zajišťovat velmi nadstandardní služby a velmi nízké ceny plynu.

A proč do vedení Pražské plynárenské posadili Piráti a jejich pirátský primátor, pod gescí radního z TOP 09, neodborníky, kteří prosperující firmu dokázali během několika měsíců přivést prakticky k úpadku? To je skutečně nepochopitelné. Měli snad Piráti a TOP 09 pocit, že tu miliardu nemusí již rozpočet hl. města Prahy každoročně dostávat, nebo že může jít jinam? Nebo to snad měla být pomsta Pirátů Pražanům?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Radek Koten byl položen dotaz

Trafiky

Dobrý den, zajímá mě, jestli bude SPD do vlády nominovat své lidi, kteří neuspěli ve volbách, což bohužel dělají všichni a vytváří se tak podle mě trafiky za peníze nás všech? Nebo budete lepší a neuděláte to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Ustyanovič: Policie České republiky děkuje

9:55 Vladimír Ustyanovič: Policie České republiky děkuje

Tento titulek může evokovat název italského filmu z roku 1972, který se týkal nezvladatelné kriminal…