Ivo Valenta: Slavnostní vína pod záplavou lejster

11.09.2021 9:32 | Komentář

SLAVNOSTI VÍNA POD ZÁPLAVOU LEJSTER… Také se těšíte na slavnosti vína, které již tento víkend rozzáří slováckou metropoli? Jak se zdá, počasí nám přeje, burčák bude tak akorát a Uherské Hradiště se opět zaplní krojovanými.

Ivo Valenta: Slavnostní vína pod záplavou lejster
Foto: archiv I. Valenty
Popisek: Ivo Valenta

Jen kdyby nám to ti vládní papaláši nekomplikovali opatřeními, čestnými prohlášeními a QR kódy, které s bojem proti nemoci nemají vůbec nic společného. Tato opatření dle mého názoru pouze maskují snahu o decimování svobody a rozdělování lidí na dvě skupiny občanů s různými právy. Vždyť všichni dnes už moc dobře víme, že očkování není žádnou tečkou za koronavirem.
Očkovaný může být stejně „nakažlivý“, jako ten, kdo očkování svobodně odmítne. Je třeba se vrátit k základními principu, že ohrožení lidé mají být chráněni a nemocní léčeni. Ostatní je třeba nechat normálně žít, pracovat a bavit se. A tak se dívám i na letošní slavnosti vína. Přiznávám, že opravdu nerozumím striktnímu vyžadování nesmyslných čestných prohlášení a dalších lejster.
Jsem optimista a věřím, že příští vláda tyto nesmysly zastaví. Nenechte si tyto svátky ničím zkazit – v budoucnu si slavnosti jistě užijeme opět naplno - tak, jak jsme byli v minulosti zvyklí.

Pozn. redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Marian Kechlibar: FUBAR aneb „Oni to potřebují polopatě” – III.

16:25 Marian Kechlibar: FUBAR aneb „Oni to potřebují polopatě” – III.

Milí čtenáři, tento článek původně ani neměl vzniknout a také by nevznikl, nebýt skutečnosti, že min…