Jan Čermák: Riziková aktiva oslavují, že Obama tasí proti Sýrii jen diplomacií

11.09.2013 10:15 | Zprávy

Američané a v podstatě celý Západ se do vojenské konfrontace se Sýrií nechystají. Nejenom americká veřejnost, ale i globální finanční trhy čekaly na to, jakou taktiku zaujme prezident Obama v přesvědčování o tom, že je třeba potrestat útok chemickými zbraněmi v daleké Sýrii.

Jan Čermák: Riziková aktiva oslavují, že Obama tasí proti Sýrii jen diplomacií
Foto: Fanpop
Popisek: Americký prezident Barack Obama

Po včerejšku již víme, že Obama vsadil na vyčkávání, když požádal Kongres o to, aby hlasování o použití síly proti Sýrii bylo odloženo do té doby, než budou vyčerpány diplomatické prostředky (pro odzbrojení Sýrie).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Lanz: Poslední bitva o Metropol vzplála aneb Hejtmanův pláč na špatném rameni

15:57 Zdeněk Lanz: Poslední bitva o Metropol vzplála aneb Hejtmanův pláč na špatném rameni

Tématu odkupu Metropolu v Českých Budějovicích se v minulých dnech věnovalo hned několik článků.