Jan Hevessy: Radnice Prahy 4 nepodporuje Hodkovičky, nepodporuje občany...

10.12.2016 13:30 | Zprávy
autor: PV

Reakce Spolku bydlení v Hodkovičkách na tiskovou zprávu MČ Praha 4.

Jan Hevessy: Radnice Prahy 4 nepodporuje Hodkovičky, nepodporuje občany...
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 4

Dovolte, abychom uvedli skutečnosti na pravou míru. Praha 4 nepodporuje Hodkovičky, nepodporuje občany, naopak občané Hodkoviček jsou z radnice m.č. Prahy 4 zoufalí.

1) Rada M.Č. Prahy 4 podporuje výstavbu velkokapacitního projektu projektu o více než 500 bytech v nízkopodlažní vilové historické zástavbě Hodkoviček.

2) Proti stávající hmotě záměru se podepsalo k petici více než 3.000 obyvatel Prahy. Petice občanů má být projednána na zastupitelstvu dne 16.12.2016. Rada M.Č. Prahy 4 přesto podepisuje nevýhodnou smlouvu, která není ve veřejném zájmu.

3) Dochází k obcházení zákona o vlivu záměru na životní prostředí, tzv EIA

4) Starosta a rada m.č. Prahy 4 projekt podporuje navzdory nesouhlasnému stanovisku Komise územního rozvoje a výstavby

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

PhDr. Petr Sokol, Ph.D. byl položen dotaz

Visegrádská čtyřka

Dobrý den, pane Sokole, co si myslíte o V4? Má vůbec ještě nějaký význam?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Weigl: Pět procent HDP na obranu a NATO pod otazníkem

15:16 Jiří Weigl: Pět procent HDP na obranu a NATO pod otazníkem

V poslední době se v debatách na národní i mezinárodní scéně stejně jako v mediálním prostoru začala…