Jan Lepič: Začíná přituhovat

25.11.2019 17:36

Před několika dny novinářka Petra Procházková vyrazila z ruky mobil a vlepila facku jinému novináři, který o ní údajně lhal a provokoval jí. Na její obranu se okamžitě ozvali ti správní demokraté, bývalý premiér Topolánek, bývalý europoslanec Štětina, režisér Hřebejk, komentátor Mitrofanov a další.

Jan Lepič: Začíná přituhovat
Foto: Repro Youtube
Popisek: Pavel Novotný

K vrcholu podpory chování paní novinářky se nezapomněl připojit jistý starosta jedné městské části Prahy pan Novotný. A to dokonce oficiálním dopisem, na hlavičkovém papíru.

Novotný -. dopis

Ten by rovnou tomu hovadu ze Sputniku „rozkopal držku“. Pan starosta je prominentním členem ODS a má plnou podporu pana profesora Fialy, předsedy této strany.

U toho ovšem pan starosta neskončil a v jiném příspěvku navrhuje zakázat všem lidem s IQ pod 83,5 účastnit se voleb. Samozřejmě tím myslí především voliče SPD, KSČM, Trikolóry a podobných stran. Vyjádřil ovšem jen názor, který již předtím, i když trochu kulantněji, vyjádřili i jiní bytostní demokraté. Například páter Halík, nebo herečka Marta Issová. Ta dokonce v přímém přenosu naší - vaší ČT.

Kdysi v minulosti, jeden komunistický intelektuál, popravený nacisty, dnes prakticky zapomenutý - Julius Fučík napsal : LIDÉ BDĚTE!

Připomeňte si tuto výzvu, až půjdete příště k volbám a budete volit, komu dáte svůj hlas. Jinak se můžete dočkat toho, že jistý starosta, teď už ve funkci ministra vnitra vyrazí se svými bojůvkami a bude každému, kdo má jiný názor než on, „rozkopávat držku“!

Jan Lepič
Bublava

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

aktivistická politika STAN

To jste zhodnotil přesně, i já jsem z vývoje hnutí jako její (nyní už bývalý) volič zklamaný. Čím ale mslíte, že to je, že se tak odchílila od svých kořenů? Je za tím nové vedení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Joukl: Zastavme tvorbu koalic, jsou pravděpodobně proti duchu Ústavy

18:02 Zdeněk Joukl: Zastavme tvorbu koalic, jsou pravděpodobně proti duchu Ústavy

Skupiny politiků se opět (jak dlouho ještě?) pokoušejí po celé zemi tichou cestou zlikvidovat demokr…