Jan Lepič: Začíná přituhovat

25.11.2019 17:36 | Zprávy
autor: PV

Před několika dny novinářka Petra Procházková vyrazila z ruky mobil a vlepila facku jinému novináři, který o ní údajně lhal a provokoval jí. Na její obranu se okamžitě ozvali ti správní demokraté, bývalý premiér Topolánek, bývalý europoslanec Štětina, režisér Hřebejk, komentátor Mitrofanov a další.

Jan Lepič: Začíná přituhovat
Foto: Repro Youtube
Popisek: Pavel Novotný

K vrcholu podpory chování paní novinářky se nezapomněl připojit jistý starosta jedné městské části Prahy pan Novotný. A to dokonce oficiálním dopisem, na hlavičkovém papíru.

Novotný -. dopis

Ten by rovnou tomu hovadu ze Sputniku „rozkopal držku“. Pan starosta je prominentním členem ODS a má plnou podporu pana profesora Fialy, předsedy této strany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Co s tím hodláte dělat?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Alena Vitásková: Veřejnoprávní média stávkují? A co na to lidé z ulice

19:25 Alena Vitásková: Veřejnoprávní média stávkují? A co na to lidé z ulice

Komentář Aleny Vitáskové k plánované stávce veřejnoprávních médií.