Jan Lepič: Začíná přituhovat

25. 11. 2019 17:36

Před několika dny novinářka Petra Procházková vyrazila z ruky mobil a vlepila facku jinému novináři, který o ní údajně lhal a provokoval jí. Na její obranu se okamžitě ozvali ti správní demokraté, bývalý premiér Topolánek, bývalý europoslanec Štětina, režisér Hřebejk, komentátor Mitrofanov a další.

Jan Lepič: Začíná přituhovat
Foto: Repro Youtube
Popisek: Pavel Novotný
reklama

K vrcholu podpory chování paní novinářky se nezapomněl připojit jistý starosta jedné městské části Prahy pan Novotný. A to dokonce oficiálním dopisem, na hlavičkovém papíru.

Novotný -. dopis

Ten by rovnou tomu hovadu ze Sputniku „rozkopal držku“. Pan starosta je prominentním členem ODS a má plnou podporu pana profesora Fialy, předsedy této strany.

U toho ovšem pan starosta neskončil a v jiném příspěvku navrhuje zakázat všem lidem s IQ pod 83,5 účastnit se voleb. Samozřejmě tím myslí především voliče SPD, KSČM, Trikolóry a podobných stran. Vyjádřil ovšem jen názor, který již předtím, i když trochu kulantněji, vyjádřili i jiní bytostní demokraté. Například páter Halík, nebo herečka Marta Issová. Ta dokonce v přímém přenosu naší - vaší ČT.

Kdysi v minulosti, jeden komunistický intelektuál, popravený nacisty, dnes prakticky zapomenutý - Julius Fučík napsal : LIDÉ BDĚTE!

Připomeňte si tuto výzvu, až půjdete příště k volbám a budete volit, komu dáte svůj hlas. Jinak se můžete dočkat toho, že jistý starosta, teď už ve funkci ministra vnitra vyrazí se svými bojůvkami a bude každému, kdo má jiný názor než on, „rozkopávat držku“!

Jan Lepič
Bublava

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Radomil Bábek: 15. květen – Den českých podnikatelů a živnostníků

21:37 Radomil Bábek: 15. květen – Den českých podnikatelů a živnostníků

Datum 15. května nebyl jako Den českých podnikatelů a živnostníků zvolen náhodou. Toho dne, přesně p…