Jan Urbach: „Freedom“ křičeli migranti a chtěli vrátit mobilní telefony

27.07.2021 14:58 | Komentář
autor: PV

Nelegální migranti umístění v bývalé škole v litevském městě Verebiejai se včera ráno vzbouřili. Portál agentury Delfi informuje, že požadují vypuštění ze střediska a navrácení mobilních telefonů.

Jan Urbach: „Freedom“ křičeli migranti a chtěli vrátit mobilní telefony
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Migranti

Vzpouru zahájili Iráčané, kteří začali bránit dokonce i ženám a dětem v odběru dodávaného stravování.

Migranti také neumožnili pracovníkům střediska opravit poškozenou kanalizaci. Z toalet vytékají nečistoty, všude jsou odpadky, říkají Litevci a dodávají, že se bojí poslat řemeslníky, protože je to nebezpečné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

SMS

To takto ,,vyjednáváte“ s každým? Myslíte, že když budete ,,vyjednávat“ tak, jako jste předvedl s prezidentem, že něčeho pozitivního dosáhnete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Jesenický zločin a nová vláda

12:06 Zdeněk Jemelík: Jesenický zločin a nová vláda

Vracím se k vymáhání spravedlnosti pro organizovanou zločineckou skupinu, která se koncem ledna 2013…