Jan Urbach: Je mise OBSE na Ukrajině objektivní?

22.06.2017 17:38 | Zprávy

Na východě Ukrajiny byl „ostřelován“ automobil pozorovatelské mise OBSE. Komuniké uvádí, že se tak stalo „brutálním způsobem“ a vina je přičtena tzv. proruským separatistům. Dva útočníci měli nejdříve ostřelovat hlídky a později se přiblížit k jednomu z automobilů a „agresivně pokřikovat“.

Jan Urbach: Je mise OBSE na Ukrajině objektivní?
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: OSCE

Útočníci údajně později bránili odjezdu automobilu, pokoušeli se vyrazit postranní sklo a namířili na pasažéra a řidiče zbraň. Nakonec se řidiči podařilo z místa odjet, pozorovatelé při odjezdu zaznamenali střelbu do vzduchu. Nakonec se účastníci ze strany OBSE vrátili do Doněcka, aniž byl automobil poškozen a oni zraněni.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Proč odmítáte zveřejnit celou vaší bakalářskou práci?

A jak je možné, že k ní vůbec není veřejný přístup? To by přeci měl být, a to u všech prací nejen vašich a těch bakalářských. A na jaké škole jste vystudovala magistra? Co vím, tak školu, na které jste dělala bakaláře ministerstvo zrušilo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: O daních Astrid Lindgrenové

16:14 Petr Hampl: O daních Astrid Lindgrenové

Denní glosy Petra Hampla.