Jan Urbach: Medveděv krotí iluze o zrušení sankcí

23.01.2017 9:07 | Zprávy
autor: PV

„Je čas rozloučit se s iluzemi, že budou zrušeny nějaké sankce proti našemí zemi. Je zřejmé, že to, co se stalo, je věcí dlouhodobou. Nepočítejmě s nějakými volbami v jiných státech, na změny nějakých zahraničních lídrů,“ řekl tuský premiér Dmitrij Medveděv na sjezdu strany Jednotné Rusko.

Jan Urbach: Medveděv krotí iluze o zrušení sankcí
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Dmitrij Medveděv

Podle agentury RIA Novosti po vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách řada politiků, podnikatelů i expertů začala hovořit o zrušení protiruských sankcí ještě v tomto roce. Agentura připomíná řadu diskusí o oteplení vztahů mezi Washingtonem a Moskvou, které probíhaly na Světovém ekonomickém fóru v Davosu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Projekt E6

Narovinu věříte tomu, že ať by byl u vlády kdokoliv, že by těch 6 zemí stálo o to, aby se do projektu zapojila i ČR? Já myslím, že o nás v EU nestojí. A co říkáte na to, jak se EU čím dál víc štěpí a vytváří se uvnitř ní jakési koalice států? Není to úplně v rozporu s tím, proč EU vznikla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Halík: Zveřejněné státní tajemství, aneb král je nahý

18:24 Jiří Halík: Zveřejněné státní tajemství, aneb král je nahý

Agentura Reuters nám sděluje, že nám Ukrajinci tají, jak na tom jsou. Rusové po celou zimu ničí ukra…