Jan Ziegler: Komunisté si začínají vyskakovat, potřebují tvrdě srazit

22.08.2013 21:30 | Zprávy

Proti nedemokratické straně jako je KSČM je třeba v krajním případě nasadit i nedemokratické metody. Bolševická provokace s vypsáním obecného referenda k realizaci církevních restitucí je prvním pokusným balónkem, co všechno si mohou dovolit. Proto je potřeba rudou drzost razantně varovat před následky, které je mohou bolet.

Jan Ziegler: Komunisté si začínají vyskakovat, potřebují tvrdě srazit
Foto: Radmila Zemanová-Kopecká
Popisek: Vojtěch Filip - předseda Ústředního výboru KSČM

Jsem spíše člověk mírumilovný a nemám rád násilí. Nicméně je třeba si uvědomit, že za řešení ve stylu Francisco Franco a Augusto Pinochet si může krajní levice svými předchozími provokacemi sama.

Je vůbec neslýchané, že se komunisté dovolávají lidového referenda, když po 40 let své diktatury o něm nechtěli ani slyšet. Nevím nic o tom, že by vypsali obecný plebiscit například k pobytu okupačních vojsk po roce 1968.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Konkurenceschopnost Evropy

Můžete ten váš plán, jak posílit konkurenceschopnost Evropy představit i nám? Já se bojím, že Evropě ujel vlak, do kterého půjde nasednout už dost těžko.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Válka s Íránem se poněkud zadrhla

12:26 Jiří Paroubek: Válka s Íránem se poněkud zadrhla

Vzpomínám si, jak jsem před 20 lety touto dobou jako český premiér při státní návštěvě Egypta jednal…