Jan Žižka: Česká republika x kavárna = 1 - 0

15.01.2018 10:39 | Zprávy

Miloš Zeman přesvědčivě vyhrál I. kolo prezidentských voleb a můžeme čekat, asi docela hysterickou, 14denní kampaň ve stylu „volte kohokoli - jen ne Zemana". (Bude to jakýmsi testem Českého národa, do jaké míry je odolný vůči vlivu médií.)

Jan Žižka: Česká republika x kavárna = 1 - 0
Foto: KPR- Hana Brožková
Popisek: Prezident Miloš Zeman po vítězství v prvním kole voleb 2018

Všechny kraje, kromě Prahy, volily Zemana. To svědčí o tom, že lidé jsou s politikou Miloše Zemana v podstatě spokojeni. Kdo ale spokojen není, je „pražská kavárna". Té se začal hroutit svět již tím, že lidé chtějící změnu, jasně odmítli jak klasické strany, tak zbytky „havlistů" a do čela delegovali nové politické hnutí. To vyděsilo tzv. „pražskou kavárnu" a protože nemá své lidi ve zmíněném hnutí, ale zato ovládá média, nastala permanentní štvanice na Babiše i prezidenta Zemana. Je to štvanice, ve které je dovoleno v podstatě vše.

Je pozoruhodné, že zatímco Zemanovi budou neustále dokola vyčítány v podstatě bezvýznamné věci – televize neuvede to, že Horáček se živil černými sázkami a že se o jiného kandidáta zajímala policie.

Je také zřejmé, že Miloš Zeman má to, co „pražská kavárna" neodpouští – schopnost logicky a hlavně nezávisle uvažovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Budete to řešit?

Co říkáte na to, že údajně bratr poslance Bendy získal za miliony zakázku od letiště Praha, a to bez výběrového řízení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Pavel a Lipavský vezmou blembáky a šup na Ukrajinu!

15:49 Jiří Paroubek: Pavel a Lipavský vezmou blembáky a šup na Ukrajinu!

Prakticky všechny hlavní země Západu vč. USA se brání myšlence, že by Ukrajině garantovaly bezpečnos…