
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: rozhlas.cz
Zdá se, že ve svém odhodlání zle potrestat syrskou vládu za nasazení chemických zbraní proti vlastnímu obyvatelstvu je prezident Obama značně osamocen. Je osamocen ve světě, kde pro případný letecký úder jen těžce shání spojence, a je osamocen také na domácí půdě, kde značná část amerických zákonodárců není příliš nakloněna vidině nové války na Blízkém východě.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: rozhlas.cz
Můžete zaručit, že nebudete jakkoliv usilovat o přijetí Eura? Z toho vaše průzkumu se obávám, že už jste se podvolili snahám vašich koaličních partnerů Euro přijmout a čím dál víc se stává probruselskou stranou místo toho, jak jste se k politice EU stavili dřív – což mi bylo mnohem sympatičtější
Přečetl jsem si nabídku paní poslankyně Potůčkové za hnutí STAN, která by se ráda po volbách opět vr…