Jiří Paroubek: Fake news České televize v přímém přenosu

25.03.2022 7:34 | Komentář
autor: PV

V úterý odpoledne jsem si na chvíli pustil ČT24 a viděl jsem, jako obvykle korektního redaktora Takáče, kterak se táže krásné mladé Ukrajinky, která žije v Chersonu.

Jiří Paroubek: Fake news České televize v přímém přenosu
Foto: Screen: TV Nova
Popisek: Bývalý premiér Jiří Paroubek.

Je to město, ze kterého pochází a v Praze studuje na Karlově univerzitě. Mluvila krásně česky a měla několik zajímavých sdělení. Jedna řekla, že ruští vojáci rozehnali střelbou akci Ukrajinců, kteří protestovali proti ruské okupaci. Přičemž byli čtyři zraněni. Zprávu sice nelze ověřit, ale řekněme, že je pravdivá.

Na otázku Takáče, jak je ve městě řešeno zásobování, mladá dáma sdělila, že to sice není nijak dokonalé, ale je možné si koupit základní potraviny i když výběr není takový, jaký by si jistě přála. Jinak řečeno, ruská „okupační správa“ zajišťuje zásobování tříset tisícového města v ústí Dněpru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Podnikatelé

Když kritizujete vládu za to, že jsou proti podnikatelům, můžete mi říci, v čem jste byli lepší? Co dobrého jste pro podnikatele udělali? Myslíte, že třeba zvýšení odvodů podnikatelům snad pomohlo? Navíc v době nejvyšší inflace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lukáš Kovanda: Zítra zřejmě v ČR neotevře více čerpacích stanic než v pátek

15:00 Lukáš Kovanda: Zítra zřejmě v ČR neotevře více čerpacích stanic než v pátek

Komentář k vývoji cen pohonných hmot v ČR v kontextu vládního stanovení dosud nejnižší maximální pří…