Na úrovni blogů se vede docela užitečná desinformační válka. Kdyby někteří bloggeři a nickové nezačali upozorňovat na to, že žluťoučké penízky nemohou šustit, tak by dodnes novináři a Radek John šustící zlaté mince považovali za rozhodující důkaz Rathovy viny. Ale právě o těch zveřejněných záznamech advokát Sokol prohlásil, že toho sice přečetl hodně, ale ty konkrétní pasáže ještě neměl příležitost přečíst. Otázká zní, zda nejde o podvrh.
Foto:
Filip Jandourek
Popisek: Vazebně stíhaný poslanec David Rath vystoupil ve sněmovně
A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.