Když Jaceňuk, ze země, kde je za přítomnosti televizních kamer lynčován opoziční poslanec prohlašuje, že ukrajinská demokracie je velmi nakažlivá, tak normální smrtelník musel dostat záchvat smíchu. Dokonalé byly také jeho hlášky, že Porošenko bude do 10 let předsedou EU, tedy to čím je dnes Tusk. Pominu-li fakt, že nevím, zda v té době bude EU ještě existovat, tak si žádný svéprávný člověk nedovede ani představit, že tato zhroucená země by byla do EU přijata. To by EU zkolabovala. Skvostný byl rovněž zákon zakazující propagaci nacismu spojený zároveň se zdůrazněním právního statusu banderovců jinak to ukrajinských fašistů.To nemělo chybu.
Nádherné byly nyní myšlenky Petra Porošenka, že Vladimír Putin měl požádat ukrajinskou vládu o souhlas s návštěvou Krymu. On to už nikdo ani nahlas neřekne, ale většina i západních politiků si prostě musela myslet, že se Porošenko prostě zbláznil.
Ať tak či onak, reakce Putina byla dokonalá
Na dotaz, zda chce na tato slova reagovat, řekl:

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Ukrajina (válka na Ukrajině)
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
autor: PV